https://www.cvkeskus.ee/118966

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118966

Tööpakkumise number

118966

Töö kirjeldus

Sa vastutad panga personalistrateegia elluviimise eest ning oled võtmeisik selle edasiarendamises. Sa oled tippjuhile strateegiline partner ja suunad personalitööd kogu Baltikumis. Sa tegeled personalifunktsioonide täitmisega sh töötajate arendamisprogrammide ja motivatsioonisüsteemi täiustamisega, tasusüsteemide analüüsiga, koostad HR eelarve ning koordineerid siseürituste korraldamist. Samuti planeerid Sa koostöös valdkonnajuhtidega tööjõu vajadust ning koordineerid värbamisprotsessi.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled kõrgharidusega ja Sul on vähemalt kolmeaastane töökogemus personalivaldkonnas. Sinu töös läheb vaja head suulist ja kirjalikku eesti ja inglise keele oskust ning soovitavalt vene keele suhtluskeele oskust. Personaliosakond koosneb 4 inimesest ning asub Tartus kuid pead olema valmis ametireisideks.Sobid sellele tööle, kui oled erialaselt pädev ja tunned tõsist kirge personalitöö vastu. Sa oled enesekindel, veenev ja paindlik suhtleja ning kõrge saavutusvajadusega. Sa oskad analüüsida ning Sul hea strateegiline mõtlemine. Sinu meeskond ootab, et oleksid neile pühendunud kaaslane ühiste eesmärkide täitmisel.


Ettevõte pakub

BIG pakub oma uuele meeskonnaliikmele põnevaid tööprojekte ja heal tasemel täiendkoolitusi, mitmekülgset professionaalset arengut ja tunnustust hea töö eest. Eesmärkide saavutamisel toetavad sind asjatundlikud, sõbralikud ning töökad kolleegid. Eduka töötulemuse korral kindlustab BIG Sulle väljakutse ka pärast kaheaastase lepingu lõppemist.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.big.ee