https://www.cvkeskus.ee/62345

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62345

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asutuse personalipoliitika elluviimine


Ootused kandidaadile

Kandidaat tunneb põhjalikult kõiki personalitöö valdkondi, omab kõrgharidust ja vähemalt kolme aastast personalitöö kogemust ja aastast juhtimiskogemust, on kohuse- ja vastustundlik, tasakaalukas ja koostöövalmis, omab analüüsivõimet ja on hea suhtleja


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub tööd tulemusele orienteeritud kollektiivis, kaasaegset töökeskkonda, eneseteostamise võimalust


Tööpakkumise number
#62345
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Personalijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!