Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436549

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalijuht vastutab terve ettevõtte personalivaldkonna korraldamise eest.
Personalijuhi peamisteks tööülesanneteks on:

  • Juhtkonna ning juhtide nõustamine personali- ja tööõigusalastes küsimustes
  • Ettevõtte personalipoliitika kujundamine ning elluviimine
  • Personali värbamise- ja valikuprotsessis osalemine
  • Ettevõtte tööjõuliikumise korraldamine
  • Ettevõtte personaliarvestuse toimimise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastane töökogemus personalijuhina
  • Pädevus tööseadusandluse ja töösuhete alal
  • Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus
  • Arvutikasutusoskus
  • Väga hea suhtlemis-, koostööoskus, iseseisvus, sihikindlus ja algatusvõime
  • Oma ideede elluviimise ja rakendamise julgus
  • Kasuks tuleb varasem kokkupuude ISO kvaliteedijuhtimissüsteemiga.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Väljakutseid ettevõtte personalivaldkonnas
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#436549

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2016
Kuulutus sisestati:
17. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem