Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196596

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte personalistrateegia arendamine ja elluviimine
  • Talendijuhtimise ja töötajate arendamise põhimõtete kujundamine ning rakendamine ettevõttes
  • Tasustamissüsteemide kaasajastamine
  • Värbamisprotsessi juhtimine ettevõttes
  • Juhtide nõustamine töötajate hindamisel, arendamisel ja koolitamisel
  • Sisekommunikatsioon ja tööandja maine kujundamine
  • Ettevõtte väärtuste ja tegevuspõhimõtete edasi kandmine läbi personalitöö
  • Personaliüksuse töö korraldamine, valdkondlike tegevuste planeerimine ja koordineerimine
  • Töösuhtega seotud protsesside ja dokumentatsiooni vastavuse tagamine seadusandlusega

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnevat personalitöö või juhtimisalast kogemust
  • Kõrgharidust või selle omandamist soovitavalt personalijuhtimise, majanduse, psühholoogia, organisatsioonikäitumise vms seotud valdkonnas
  • Väga head eneseväljendusoskust ja esinemiskogemust
  • Süsteemset ja analüütilist mõtlemist ning iseseisvust
  • Avatust, koostöötahet ja positiivset ellusuhtumist
  • Praktilist kogemust mõne arendusprojekti elluviimisel
  • Head inglise keele oskust
  • Soovi teha rahvusvahelist koostööd

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd
Täiendkoolitusi
Sportimisvõimalusi
Ühisüritusi ja puhkust 35 kalendripäeva

Tööpakkumise number
#196596

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakorter asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem