Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343662

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte personalipoliitika kujundamine
  • personali värbamis- ja valikuprotsesside läbiviimine ning ettevõttesisese tööjõuliikumise korraldamine
  • personalialase andmebaasi haldamine ja koostamine
  • koolitustegevuse korraldamine ja planeerimine, läbiviimine ja jälgimine
  • juhtkonna nõustamine personali- ja tööõigusalastes küsimustes
  • muud jooksvad personalivaldkonnaga seonduvad

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (personalijuhtimises, psühholoogias, haldusjuhtimises või õigusteaduses)
  • varasem töökogemus personalivaldkonnas vähemat 3 aastat, keskmise suurusega või suures ettevõttes
  • teadmisi personalitöö erinevatest valdkondadest (töötajate värbamine, koolitamine, tasustamispoliitika, motiveerimine ja personaliarvestus)
  • teadmisi tööõigusest jm seadusandlusest
  • analüütilist ja süsteemset mõtlemist ning süsteemide loomise oskust
  • väga head suhtlemisoskust
  • eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskust väga heal suhtlustasandil
  • head arvutioskust

  • vastutusrikast tööd laienevas rahvusvahelises toitlustusettevõttes
  • nooruslikku, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • tööalaseid koolitusi, eneseteostust ja hindamatut praktilist töökogemust
  • stabiilset töösuhet
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#343662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

CVKeskus.ee klient

LIDO EESTI

Lido kuulub Läti päritolu restoraniketti, mis ühendab ühtekokku kaheksat kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Kontseptsioon on kahekümne tegutsemisaasta jooksul väga populaarseks osutunud ning restoranid on väga menukad külastajate seas.
Solaris Keskusesse rajatud Eesti esimene Lido toob Tallinna südalinna kõik restoraniketi parimad omadused: maitsvad toidud, kvaliteetne teenindus ja soodsad hinnad. Nii pakub iseteenindusega õdus ja ruumikas restoran iga päev ligi 180 erinevat rooga.

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda PERSONALIJUHTI

Vaata rohkem