Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376805

Tööpakkumise number

376805

Töö kirjeldus

Sa oled keskne punkt kõiges, mis puudutab Lennuameti personali ning selle arendamist ning vastutad selle eest, et organisatsiooni sisene ja väline kommunikatsioon oleksid koordineeritult asjatundlikult ning õigeaegselt õigetele sihtrühmadele edastatud, kasutades selleks sinu käsutuses olevaid vahendeid. Täpsemad ülesanded ametijuhendis http://www.ecaa.ee/public/employee-guides/employee-5300903.pdf .

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on personalitööalane kõrgharidus, vähemalt kolmeaastane praktilise töö kogemus ametikoha tegevusvaldkondades. Sa oskad väga hästi eesti keelt, valdad kesktasemel inglise keelt ning tuled hõlpsasti toime Office 2013 tarkvaraga. Sul on põhjalikud teadmised personalitöö põhimõtetest, töötajate valikust, motiveerimisest ja arendamisest. Sa oskad analüüsida informatsiooni ning teha nende põhjal asjakohaseid järeldusi. Algatusvõimet ja kohusetunnet hindame sinus kõrgelt.

Töötades Lennuametis saad osa põnevast lennundusmaailmast ja riigiameti asjaajamisest, nakatud kolleegide lennundusalase entusiasmiga, sulle avanevad mitmed enesetäiendamise võimalused läbi koolituste, seminaride ja tööalase õppimise. Me hoolime oma teenistujatest ja pakume teatavat paindlikkust tööaja osas, peame neid elu olulistel etappidel meeles, anname kõigile võimaluse puhata 35 kalendripäeva aastas ja peame koos toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja motiveeritud avaldus (koos palgasooviga) hiljemalt 03.05.15 Lennuametisse aadressil konkurss[at]ecaa.ee, märksõnaks "personalijuht".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

Lennuamet on Majandus- ja Kommunikatsiooni-ministeeriumi valitsemisalas tegutsev allasutus, mis omab juhtimisfunktsiooni ning teostab tsiviillennunduse riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.