Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311097

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personali värbamise ja valiku korraldamine.
Koolitus- ja arendustegevuse korraldamine.
Personalidokumentide vormistamine ja säilitamine.
Töötajate nõustamine töösuhete alal.
Motivatsioonisüsteemi arendamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus majanduse või personalijuhtimise alal.
Teadmised tööõigusest.
Vähemalt kaheaastane töökogemus personalijuhtimise alal.
Eesti ja vene keele oskus.
Väga hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes.
Motiveerivat töötasu.
Töötajate soodustusi.

Tööpakkumise number
#311097

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2013

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett, kus töötab enam kui 150 töötajat. Ootame tööle positiivse ellusuhtumisega arenemis- ja arendamissooviga kolleegi.

Vaata rohkem