Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63083

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-personalitöö korraldamine
-töötajate värbamine
-töölepingute sõlmimine, muutmine, lõpetamine
-personaliarvestuse pidamine
-dokumentatsiooni vormistamine ja haldamine
-koolituste organiseerimine
-töötajate probleemide jm jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus tööõiguse ja personalitöö valdkonnas
-hea eesti ja vene keele oskus
-saksa või inglise keel suhtlustasandil
-arvuti kasutamise oskus
-initsiatiivikus ja aktiivne eluhoiak
-hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

-võimalus töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
-head kogemust organiseerimis- ja juhtimisvaldkonnas
-aktiivset eneseteostamisvõimalust
-sõbralikku kollektiivi
-konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#63083