Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70529

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Töötajate värbamise ja tööle asumise korraldamine
- Töötajate motivatsioonipakettide väljatöötamine
- Olla pädevate nõuannete ja ettepanekutega heaks kolleegiks juhtkonnale

Ootused kandidaadile

- Kogemus personalitöös ja/või lahtine mõistus, et see asi praktikas kiiresti selgeks saada
- Oskus inimestega suhelda ja neist aru saada
- Tahe teha tööd inimestega
- Korrektsus ja kohusetundlikkus oma tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

- Võimalust olla areneva ettevõtte otsuste juures
- Sobiliku motivatsioonipaketi olemasolu on elementaarne

Tööpakkumise number
#70529