Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245620

Personalijuht lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalijuhi ülesandeks on personalialase tegevuse korraldamine ettevõttes
1. Töötajate tööle vormistamine, töölepingute sõlmimine ja lõpetamine
2. Tööaja arvestuse pidamine
3. Puhkusegraafiku koostamine, puhkustele vormistamine ja jälgimine
4. Uute töötajate tööle värbamine, konkursside korraldamine ja läbiviimine
5. Bürootöö tehniline koordineerimine ja vajalike töövahendite tellimine
6. Asjaajamise korraldamine (lepingute administreerimine, käskkirjade ja kirjade vormistamine, dok. arhiveerimine jne)
7. Juhatuse assisteerimine
8. Saabuva korrespondentsi vastuvõtmine, sorteerimine, registreerimine ja edastamine

Ootused kandidaadile

1. vähemalt 3-aastane töökogemus personalivaldkonnas
2. head teadmised tööseadusandlusest
3. hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil
4. väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, ausus, korrektsus
5. hea arvutioskus

Ettevõte pakub

1. stabiilne palk ja töökoht
2. koolituse ja enesetäiendamise võimalus

Lisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast.

Tööpakkumise number
#245620

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
19. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
30. november 2011

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv seminari -ja puhkekeskus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning 2010 a käive oli 46 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

Vaata rohkem