Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143043

Personalijuht (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalipoliitika väljatöötamine, uuendamine, elluviimine;
  • personalijuhtimise protseduuride läbiviimine;
  • tööõigusalane nõustamine;
  • personaliarvestuse teostamine;
  • töörahulolu-uuringute läbiviimine;
  • statistiliste aruannete koostamine;
  • töö- ja tervisekaitse korralduses osalemine;
  • aktiivne osalemine ühisürituste läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui Sa omad erialast haridust ning varasemat töökogemust, oled hea analüüsivõime ja pingetaluvusega, avatud suhtleja ning hea organiseerija.

Ettevõte pakub

Kindlustame Sulle:

  • huvitava ja vaheldusrikka töö,
  • kaasaegsed töötingimused,
  • arengu- ning karjäärivõimalused.

Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest, sealhulgas võimalusest kasutada sauna, basseine ja jõusaali ning võtta osa traditsioonilistest ühisüritustest.

Lisainfo

Kui Sa hindad meeskonnatööd, oled pühendunud ning rõõmsameelne, siis oled just Sina sobiv kandidaat ühinemaks Strand SPA ja Konverentsihotelli kollektiiviga.

Tööpakkumise number
#143043

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev ettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale. Ootame sind kandideerima Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem