Tööpakkumise number

574080

OG Elektra AS Personalijuht

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:
Juhtide nõustamine personali planeerimises, värbamistegevuse korraldamine ja koordineerimine. Personalialasedokumentatsiooni koostamine ja haldamine.
Juriidiline nõustamine. Personaliosakonna juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Millist ettevalmistust eeldame?
Vähemalt 3-aastast personalitöö kogemust, arvestatavat kompetentsi oma vastutusalas. Eesti, vene keele oskust. Kõrgharidust personalialal. Head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust. Väga head arvutikasutusoskust.
Teadmiseid tööseadusandlusest.

Ettevõte pakub

Miks töötada meil?
Pakume sulle konkurentsivõimelist palka, täiendkoolitusi,
vastutusrikast tööd, kaasaegseid töövahendeid, eneseteostuse ja karjäärivõimalusi, toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

OG ELEKTRA AS

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaatan ettevõtte profiili