Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191532

Tööpakkumise number

191532

Töö kirjeldus

Personalijuhtimise eksperdina suudad Sa luua valdkonna tervikvaate, olla partneriks ettevõtete juhtidele, nõustades ja inspireerides neid saavutama äriedu inimeste kaudu.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui

  • oled veendunud, et inimeste juhtimise praktikast sõltub ettevõtte äriedu
  • Sulle on omane äri- ja tulemuskeskne mõtteviis
  • oled tõestanud end suurepärase personalijuhtimise professionaalina tootmise valdkonnas
  • oled sihikindel ja sead endale ambitsioonikaid eesmärke
  • omad kõrgharidust ning valdad eesti, vene ja inglise keelt

Ettevõte pakub

Sulle võimalust

  • rakendada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi partnerluse loomisel äriga
  • teha vaheldus- ja vastutusrikast tööd arenevas valdkonnas
  • kuuluda teotahtelisse professionaalide meeskonda

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest ning tehnoloogia terviklahendustest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni.

Kütuste valdkond on Eesti Energia kõige kiiremini arenev ärivaldkond. Meie tegevusteks on kaevandamine, tehnoloogiatööstus ja arendus ning õli tootmine ja müük. Kokku töötab uue energia loomiseks kütuste valdkonnas enam kui 4000 inimest. Eesti Energia Tehnoloogiatööstus on Eestis ja lähiregioonis ainulaadse mastaabiga keskkonnasõbraliku tehnoloogia terviklahenduste pakkuja. Ettevõtte käibest moodustab eksport ligi 50% kogukäibest ja oma tooteid tarnime Enefiti kaubamärgi all enam kui 40 riiki. Enefit-tehnoloogia müügi ja arendusteenustega tegelevad ettevõtted Enefit Outotec Technology ja Oil Shale Energy of Jordan. Eesti Energia Õlitööstuse eesmärk on saavutada põlevkivist vedelkütuste tootmise liidripositsioon maailmas. Lähiaja huvitavaimaks väljakutseks on Narvas uue põlvkonna õlitööstuse rajamine, millega tegime algust aastal 2009. Eesti enam kui 90 aasta vanuse põlevkivi tööstusliku kaevandamise traditsiooni kandjana on Eesti Energia Kaevandused AS eesmärk põlevkivivarude jätkusuutlik ja keskkonnasäästlik kaevandamine elektri- ja õlitootjate varustamiseks kütuse ja toorainega.