Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242945

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötajate värbamine, töölepingute ja ametijuhendite koostamine ja vormistamine, töölepingute lõpetamine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt personalitööalane kogemus ja/või haridus
Kutsealaga seotud õigusaktide tundmine;
Büroo- ja sidetehnika kasutamise oskus s.h väga hea kontoritarkvara valdamine
Majanduse ja ettevõtluse aluste tundmine;
Orienteerumine poliitikas ja kultuuris;
Üld- ja sotsiaalpsühholoogia tundmine;
Kõrge teeninduskultuur ja hea suhtlemisoskus;
Kiire orienteerumine situatsioonis, rollitaju, koostööoskus
Eesti, vene ja inglise keelte valdamine kõnes ja kirjas
Lõpetatud keskeri- või kõrgharidus
Soovitavalt isikliku liiklusvahendi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
-kindlat ja jatkusuutlikku töökohta AA-finantsreitinguga rahvusvahelises ettevõttes
-stabiilset sissetulekut
-tervisekontroll tööandja kulul
-kaasaegseid töötingimusi
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Lisainfo

Töökoht asub:
Jälgimäe tee 13, Tänassilma tehnopark, Saku vald
Tööaeg:
E - N 08:00 - 17:00
R 08:00 - 15:45

Ühendust võetakse vaid valituks osutunud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#242945

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. november 2011
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2011

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest. Eestis on 90 töötajaga
sorteerimiskeskus ja 19 kauplust.

Vaata rohkem