Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695596
Kaugtöö võimalus

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Meeskonna loomine ja juhtimine;

Uute töötajate värbamine ja sellega seotud tegevuste korraldamine;

Uute töötajate koolitamine;

Töötajate koolitusvajaduste väljaselgitamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui oled oma tööülesannete täitmisel iseseisev, tähelepanelik ja näitad igapäevatöös üles initsiatiivi. Sinu tugevaks küljeks on võime kohaneda kiiresti muutuvas keskkonnas. Omad eelnevat juhtimiskogemust ja oskust töötada pingelises olukorras. Valdad eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Oled valmis välislähetusteks.

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd

Kogemust rahvusvahelises ettevõttes

Motiveerivat töötasu ja boonussüsteemi

Toredat ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#695596