PERSONALIJAOSKONNA SPETSIALIST
Tööpakkumise number #700760

Kaitseressursside Amet
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kas Sind kõnetavad terminid RTIP ja EXCEL? Kas sul on soov panustada riigi julgeoleku igapäevasesse toimimisse? Kui küsimustele oli vastuseks "Jah" siis loe edasi!

SINU ÜLESANNETEKS ON:

  • Teenistujate hindamis- ja arenguvestluste koordineerimine
  • Koolituste haldus, sh koolitusplaani koostamine ja eelarve planeerimine ning jälgimine
  • IT- ja kübervaldkonna teenistujate kvalifikatsiooni ja tasustamise süsteemi loomine, juurutamine ning arendamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane kutse- või kõrgharidus
  • Personalitöö kogemus vähemalt 2 aastat
  • Oled hea suhtlemisoskusega ja rutiinitaluvusega
  • Oled kohusetundlik ning valmis nii iseseisvaks- kui ka meeskonnatööks
  • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks

KANDIDEERIMISEL VÕIB ANDA EELISE

  • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
  • Kogemus avaliku sektori personalitöös
  • Kogemus tasusüsteemide ja personali arenduse valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Stabiilse töösuhte ja sissetulek

  • Professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna

  • Tipptasemel koolitusi

  • Häid sportimisvõimalusi

  • Põhipuhkust 35 päeva aastas

  • Kvartalis ühe lisa vaba päeva

  • Vaktsineerimise võimaluse ja eeldame konkursi võitjalt valmisolekut ennast lasta vaktsineerida

Tööpakkumise number
#700760

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
PERSONALIJAOSKONNA SPETSIALIST PERSONALIJAOSKONNA SPETSIALIST

Küberväejuhatuse ülesanne on Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet.
Strateegilise kommunikatsiooni keskus tegeleb sisuloome, teavitustöö, meediaoperatsioonide ja meediaarhiiviga.

Vaata rohkem