Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277332

Personalijaoskonna spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialisti vastutada ja korraldada jääb:

  • 1. Jalaväebrigaadi isikkoosseisu toimikute komplekteerimine, täiendamine ja haldamine;
  • teenistuslehtede avamine, sulgemine ja koopiate väljastamine;
  • tegevteenistus-, töö- käsundus- ja töövõtulepingute sõlmimine, muutmine ning lõpetamine;
  • organisatsioonist lahkujate ankeetide kogumine ja edastamine;
  • pensionile minevate töötajate dokumentide ettevalmistamine;
  • isikkooseisu tööraamatute haldamine (arvestuse pidamine, sissekannete tegemine, väljastamine);
  • personalialase kirjavahetuse koostamine (kaaskirjad, teatised, tõendid jne);
  • personaliarvestussüsteemi BALTPERS haldamine.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:

  • vähemalt üldkeskharidust või erialast kutsekeskharidust ja erialast täiendkoolitust;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel;
  • arvuti kasutamise oskust (Word, Excel, Internet Explorer);
  • kaasaegse bürootehnika kasutamise ja rakendamise oskust;
  • vastavust riigisaladuse juurdepääsu loa andmiseks esitatavatele nõuetele;
  • teadmisi asjaajamise korraldamisest avalikus sektoris.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • teenistust vanemametniku ametikohal;
  • meeldivat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja tehnikat;
  • stabiilset sissetulekut ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • transporti soodustingimustel marsruudil Tallinn – Paldiski – Tallinn.

Lisainfo

Töökoht asub Paldiskis.

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus kontoritööl;
  • hea suhtlemisoskus;
  • kirjaliku ja suulise eneseväljendamise oskus;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • meeskonnatöö valmidus;
  • ausus ja täpsus.

Tööpakkumise number
#277332