PERSONALIHALDUR/JUHIABI
Tööpakkumise number #697757

9
Betonrak OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kandidaatide andmete vastuvõtmine, registreerimine ja haldamine. Töölepingute ja personali registrite täitmine ning töötajate tööaja registrite haldamine. Samuti saab sinu ülesandeks olema Soome tööle minevatele töötajatele koolituste organiseerimine ning Soome ja Eesti ametkondadega suhtlemine nii kirjalikult kui suuliselt (Maksuamet, Sotsiaalkindlustusamet, Tervishoiuamet).

Ootused kandidaadile

  • Hakkama saamine soome keeles nii suuliselt kui kirjalikult ning vene keeles suuliselt

  • Paindlikkus ja valmisolek rutiinseks tööks

  • Hea suhtlemisoskus

Meie juures ootavad sind toetav meeskond, kaasaegsed töötingimused Tammsaare Ärikeskuses, motiveeriv töötasu.

Küsi lisainfot 53073011 CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#697757

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021
PERSONALIHALDUR/JUHIABI PERSONALIHALDUR/JUHIABI

Betonrak OÜ

CV Keskuse kliendiks on Betonrak OÜ, kes on 2016 aastast alates koostööpartneriks Soome suurimatele ehitusfirmadele. Meie põhitegevuseks on erinevate betoonkonstruktsioonide ehitamine. Meie töötajate abil valmivad sillad, tehased, Soome kõrgeimad hooned ja maa-alused metroo liinid. Ettevõtte on pidevalt kasvanud ja arenenud ning käesoleval hetkel töötab ettevõttes 50 kogemustega ehitusspetsialisti.

Vaata rohkem