Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28008

Personaligrupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesandeks on ärivaldkonna personali planeerimise, värbamise ja valiku organiseerimine.
Personalijuht korraldab ka töötajate koolituse ja karjääri planeerimist. Koostöös ärivaldkonna juhtidega ohjab ta personali andmebaase ja dokumentatsiooni ning nõustab ärivaldkonna juhte personalialastes ja tööõiguslikes küsimustes.

Ootused kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on:

  • kõrg- või personalitööalane rakenduslik haridus;
  • mõneaastane personalijuhtimise töö kogemus;
  • vajalikud teadmised tööseadusandlusest ja arusaamine äritegevusest;
  • inglise keele oskus;
  • arvutikasutamise vilumus (MS Office).

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna:"Personaligrupi juht"

Tööpakkumise number
#28008