Värsked tööpakkumised

Personaliassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149390

Tööpakkumise number

149390

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks töökohustusteks on personaliarvestuse pidamine, personalidokumentide koostamine ja dokumendiringluse haldamine; personalitööd hõlmava statistika ja aruandluse pidamine; otsinguprotsesside ettevalmistamine ja nende läbiviimisel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Assistendi töökoht sobib, kui Sul on kõrgem haridus (ärijuhtimine, õigus, psühholoogia koos valikainetega personalijuhtimises), kuid iseseisvalt personalijuhiks olemiseks veel vähe töökogemusi. See on parim koht alustamiseks!
Töökohustuste täitmine nõuab Sinult korralikku eesti ja vene keele oskust, head dokumentatsiooni vormistamise oskust, selleks ka heal tasemel tekstitöötluse ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskust. Täpsus, kohusetunne ja koostöövalmidus ülesannete täitmisel on hädavajalikud omadused. Kasuks tööülesannete täitmisel tuleb see, kui Sul on juba personalitöö kogemus ja Sa orienteerud tööõiguses.

Pakume sulle huvitavat tööd, kus saad hulgaliselt mitmekülgseid personalitöö kogemusi ja oskusi kiiresti muutuvad tootmiskeskkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008