Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127524

Personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostu- ja müügitellimuste tegemine ja suhtlemine tarnijatega emafirmas

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • hea inglise ja/või saksa keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ning orienteeritus klientide teenindamisele
  • iseseisvus ja initsiatiiv
  • sobivus meeskonnatööks
  • soov antus alal töötada

Kasuks tuleb:
  • vene ja soome keele oskus

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • väga head ja tehniliselt kompetentset meeskonda
  • motiveerivaid töötingimusi
  • kaasaegset töökeskonda
  • kõiki võimalusi enese professionaalseks arendamiseks
  • võimalust panna alus oma karjäärile Siemens AG parimas divisionis

Tööpakkumise number
#127524