Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320994

PERSONALIASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi PERSONALIASSISTENTI, kelle tööülesanneteks on:

- Igapäevane telefonisuhtlus
- Tõhus infoliikumine (post, faks, telefon, e-post)
- Renditöötajate igapäevane värbamine (töökuulutuste koostamine, intervjuude kokkuleppimine ja läbiviimine)
- Personaliandmete sisestamine, haldus ja arhiveerimine
- Korrektne personalidokumentatsiooni vormistamine, sh töölepingute sõlmimine ja lõpetamine
- Aruannete koostamine juhatusele
- Igapäevaste jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine
- Efektiivne asjaajamine ja kontoritöö organiseerimine

Ootused kandidaadile

EDUKA KANDIDAADI EELDUSTEKS ON:

- Eelnev töökogemus personalitöö valdkonnas
- Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Soome keele oskus kõnes ja kirjas
- Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
- Suurepärane organiseerimisvõime
- Iseseisvus, algatus- ja otsustusvõime
- Hea arvutikasutamise oskus (MS Office)

KASUKS TULEB:

- Teadmised ehitusvaldkonnast
- B-kategooria juhiload ja isiklik auto

Ettevõte pakub

- Huvitavat väljakutset pidevalt arenevas ettevõttes
- Väärilist ja stabiilset töötasu
- Mitmekesist tööd, eneseteostus- ja arenemisvõimalust
- Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#320994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
24. september 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem