Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59862

Personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Assisteerimine:
- personaliotsingul ja -värbamisel
- personalialase dokumentatsiooni vormistamisel ja korrashoiul
- erinevate aruannete koostamisel
Töökeskkonna ja tööohutusealane tegevus

Ootused kandidaadile

Personalitööalane eriharidus ja/või eelnev töökogemus
Töökeskkonna alane väljaõpe
Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
Täpsus ja korrektsus töös
Hea stressi- ja rutiinitaluvus
Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, soome keele oskus tuleb kasuks
Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)

Ettevõte pakub

Palju huvitavat tööd kõrgtehnoloogia ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Täiendavat koolitust ja väljaõpet
Sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#59862