Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298247

Personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

personalidokumentatsiooni vormistamine
personaliandmete sisestamine programmi;andmete ajakohastamine
personalidokumentatsiooni haldus; korrastamine;arhiveerimine
korralduste;käskkirjade jm vormistamine
muude jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

aktiivse ellusuhtumisega hea suhtleja
teadmised personalitööst
hea arvutikasutamise oskus
väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
toredat kollektiivi
stabiilset töötasu

Tööpakkumise number
#298247

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

AS ATKO Grupp on transpordikonstern, mis tegutseb alates 1999. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Seoses töömahu suurenemisega

Vaata rohkem