Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536948

Personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalijuhi ja tegevjuhi assisteerimine
Igapäevased asjaajamistööd
Graafikute koostamine
Töötajate värbamine
Uute töötajate koolitamine müügikohas

Ootused kandidaadile

Hea eesti keele oskus
Oskus saada inimestega kontakti ja hoida häid suhteid
Pingetaluvus stressirohketes olukordades
Hea suhtlemisoskus
B-kategooria juhiluba
Võimalus koheselt tööle asuda
Kasuks tuleb vene keele oskus

Head tasu 800€/Bruto/kuus+ ettevõtte müügitulemustest sõltuvaid lisatasusid(kuude lõikes keskmine tasu ca 1000-1100€ neto)
Meeldivat kollektiivi
Soodustusi ettevõtte kaupade soetamisel
Tähtajalist lepingut tähtajaga kuni 31.08.2018

Tööpakkumise number
#536948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
23. mai 2018

AranFresh OÜ tegeleb värskete marjade, puu- ja juurviljade müügiga kaubanduskeskuste juures

Vaata rohkem