Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435076

Personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda väiksesse kollektiivi personaliassistenti-praktikanti.
Põhilisteks tööülesanneteks on renditöötajatega telefoni teel suhtlemine, kandidaatide intervjueerimine ja ka klientidega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

Oled meile sobiv praktikant, kui valdad suhtlustasandil inglise, vene ja eesti keelt, oled kohusetundlik, täpne, aus ja hea suhtleja.
Kasuks tuleb ka soome keele oskus, kuid ei ole hädavajalik.

Omalt poolt pakume usinale assistent-praktikandile vaheldusrikast tööd ja head kogemust rahvusvahelises tööjõurendifirmas.

Alustus hiljemalt septembri alguses.

Tööpakkumise number
#435076

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.

Vaata rohkem