Värsked tööpakkumised

Personaliarendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151576

Tööpakkumise number

151576

Töö kirjeldus

Personaliarendusjuhina vastutad Sa ettevõtte personaliinfosüsteemi juurutamise ja juhtimise eest. Samuti on Sinu ülesandeks personaliinfosüsteemi tutvustamine kogu organisatsiooni kõikide tasemete juhtidele ja nende tugimeeskondadele, koolitades ning toetades neid selle omandamisel. Lisaks juhtimissüsteemi juurutamisele (projektipõhine), tegeleb personaliarendusjuht ettevõtte igapäevase operatiivse personalijuhtimise teemade ja jooksvate arendusprojektidega, sh.:

• vastutab koolitus- ja arendusvaldkonna eest, arengu-ja tulemusvestluste süsteemi käimashoidmise ning ettevõttele tööjõu järelkasvu kindlustamise meetmete arendamise eest
• personaliinfosüsteemi toimimise eest peakasutaja funktsioonis (peale süsteemi rakendumist)
• personalijuhtimise mõõdikute jälgimise ja nende raporteerimise eest juhtkonnale
• teeb vahetut koostööd ettevõtte juhtkonnaga personalijuhtimise valdkonna arendamisel ja korraldamisel Eesti organisatsioonis

Nõudmised kandidaadile

• sobiv kandidaat on kõrgharidusega, soovitavalt personali- või majandusharidusega
• vähemalt 3-aastane töökogemus personalijuhi rollis, eelistatult tootmisettevõttes
• kasuks tuleb eelnev töökogemus personalisüsteemide juurutamisel
• vajalik on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ning vene keele oskus suhtlemistasandil
• töö eeldab täpsust, kohusetunnet ja keskendumisvõimet. Samuti analüütilist mõtlemist, süsteemsust ja algatus– ning otsustusvõimet
• oled hea suhtlemisoskusega ja Sul on tahtmine töötada arenevas rahvusvahelises intranet-ettevõttes

Personaliarendusjuhi võimalik karjääritee Elteli Eesti organisatsioonis on edutamine ettevõtte personalijuhi rolli.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

Eltel Networks AS on spetsialiseerunud tänapäeva ühiskonna elutähtsate ühenduste loomisele: pakume telekommunikatsiooni- ja elektrivõrkude projekteerimise, ehitamise ja hooldamise teenuseid Euroopa turul. Elteli korporatsioonis töötab ligi 9000 inimest, sh. Eestis 550 inimest. ELTEL Networks ASi kvaliteedijuhtimissüsteem vastab standardi ISO 9001:2000 , 14001:2004 ja OHSAS 1800:1998 nõuetele.