Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60727

Personaliarenduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine töökohustus on töötajate värbamis-, koolitus- ja arendustegevuse korraldamine Eesti Energia ASi Tugiteenuste üksuses, sealhulgas:

  • osalemine uute töötajate värbamises
  • koolitusvajaduse kaardistamine ja koolitusplaanide koostamine
  • koolitus- ja arendustegevuse planeerimine ning koordineerimine
  • koolituste korraldamine
  • koolitusega seotud informatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eelnev töökogemus koolitustegevuse korraldamisel
  • koolitusturu tundmine
  • aktiivsus ja sihikindlus
  • B kategooria juhiload
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene- ja inglise keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • võimalust ennast arendada

Tööpakkumise number
#60727

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
6. märts 2006
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2006

Eesti Energia AS on Eesti suurim tööandja ning Baltimaade juhtivaid energiatootjaid ja -tarnijaid.

Vaata rohkem