Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64164

Personaliarenduse (pea)ekspert (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*personaliarenduse (sh koolitus) valdkonna seisundi analüüs ja hindamine;
*personali hindamise ja arendamise valdkonna põhimõtete, tegevuskavade ning juhendmaterjalide koostamine ja vastavate tegevuste läbiviimine;
*atesteerimise korraldamine (sh arenguvestlused, vastav dokumentatsioon, arvestus jmt);
*arendustegevuse tulemuslikkuse hindamine;
*erinevate personaliarendusprojektidega tegelemine;
*personali värbamise ja –valiku korraldamine.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on kõrgharidusega,vähemalt 2-aastase valdkonna (koolitus- ja arendustegevus, personalitöö) kogemusega, hea analüüsivõimega ning tajub hästi organisatsioonis kui sellises toimuvaid protsesse. Ta räägib ilusat eesti keelt ja ei jää hätta Outlooki, Wordi, Exceli tarkvaraga.

Heale personalitalituse (pea)eksperdile meeldib inimestega suhelda, ta on tähelepanelik enda töö ja teiste inimeste suhtes.

huvitavat ja arendavat tööd, võimalust oma initsiatiivi ja loovust rakendada

Tööpakkumise number
#64164

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem