Värsked tööpakkumised

Personali vanemspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181947

Tööpakkumise number

181947

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on personalitöö dokumentide ja andmete haldamine ning ettevõtte juhtide ja töötajate nõustamine töösuhete valdkonnas. Töö pakub võimalust koostada erinevaid dokumente, töötada andmebaasidega, suhelda kolleegidega ning osaleda personalitöö protsesside ja andmebaaside arendamistöös.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on (rakenduslik) kõrgharidus, soovitavalt personalitöö valdkonnas,
• oled vähemalt paar aastat töötanud personalidokumentatsiooniga,
• kasuks tuleb vähemalt paarisaja töötaja töösuhte haldamise kogemus,
• tunned personaliarvestust ja töösuhteid reguleerivaid õigusakte,
• valdad töösuhete halduse, asjaajamise sh. arhiivinduse põhitõdesid,
• oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks,
• oled tõestanud end kohusetundliku, täpsust armastava ning tasakaaluka inimesena,
• omad varasemat kogemust personaliarvestuse programmi kasutamisel,
• oskad kasutada excelit suurte andmemahtude töötlemisel,
• valdad vabalt eesti keelt ja saad hakkama ka vene keeles suheldes.

Ettevõte pakub

• võimalust töötada asjatundlikus ja toetavas tiimis,
• enesetäiendamist suurettevõtte personalitöös,
• võimalust liituda Eesti Energia aktiivse spordiklubi seltskonnaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. august 2009
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia peakontori töösuhete halduse grupp osutab teenust Eesti Energia kontserni kuuluvatele ettevõtetele. Konkreetse otsingu puhul hakkab personalispetsialist teenindama Jaotusvõrgu (JV) ja Elektritööde (EL) ettevõtete struktuuriüksusi.