Värsked tööpakkumised

Personali peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208971

Tööpakkumise number

208971

Töö kirjeldus

Personalitöö professionaalina suudad olla partneriks struktuuriüksuse juhile ja täita olulist rolli Eesti Energia Kaevandused Raudtee personalivaldkonna töö koordineerimisel ja korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

• omad kõrgharidust, soovitavalt personalijuhtimise, majanduse või õiguse alal
• valdad eesti ja vene keelt
• oled end tõestanud personalispetsialistina soovitavalt tootmise valdkonnas
• Sul on äri- ja tulemuskeskne mõtteviis

Ettevõte pakub

• vastutusrikas töö arenevas keskkonnas
• teotahteline ja kokkuhoidev meeskond

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kaevanduste tegevusaladeks on põlevkivi tootmine ja müük, põlevkivi kaevandamise traditsioonide kandmine ja põlevkivi-alaste uuringute eestvedamine Eestis. Ettevõttesse kuulub neli kaevandust – kaks maa-alust ja kaks maapealset kaevandust. Ühtlasi on ettevõttes raudteeveoga tegelev üksus.