Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627015

Personali- ja palgaarvestuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on:

  • Personalidokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid
  • Töötajate ja juhtide konsulteerimine ja nõustamine
  • Personaliprogrammi (SAP HR) haldamine, personaliandmete sisestamine
ja ajakohastamine süsteemides
  • Palgaarvestuse teostamine (Taavi Palk)
  • Personalivaldkonna projektides osalemine vastavalt vajadusele
(sh testimine ja suhtlus projektimeeskonnaga)

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et Sul oleks varasem kogemus sarnasel ametikohal personali- ja/või palgaarvestuses ja tunneksid hästi Eesti tööseadusandlust. Ootame, et oled töös iseseisev, detailne ja täpne, diskreetne ja meeldiv suhtleja. Suureks eeliseks on varasem programmide Taavi Palk ja SAP HR kasutamise kogemus. Lisaks eesti keele oskusele on vajalik hea inglise keele oskus nii
kõnes kui kirjas ja vene keele oskus suhtlemistasandil on eeliseks.

Circle K-s ootavad Sind hubane, kuid tempokas töökeskkond ning sõbralik ja kompetentne meeskond. Töö Circle K-s pakub arenguvõimalusi ning lisaks väärilisele palgale saad osa meie motivatsioonipaketist, millega hoolitseme Su arengu, heaolu ja tervise eest ning pakume mitmeid muid hüvesid ja soodustusi.

Lisainfo

Ametikohale kandideerimisega annad nõusoleku oma CV säilitamiseks Circle K Eesti AS-i värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#627015

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

Tean, et oleme kohtunud! Oled teel olles meie juures kohvipausi teinud või kõhtu täitnud, võibolla oma autotki tankinud. Sa ju tunned meid ja järelikult tead, et sobid meie sõbralikku tiimi uueks liikmeks.

Muuda oma igapäevaelu lihtsamaks - säästa aega ja tule tööle kodukoha lähedal asuvasse Eesti mainekaimasse ettevõttesse Circle K.

Circle K kohta saab rohkem infot www.circlek.ee

Meid iseloomustab:
Eesti suurim autopesulate võrk, kuhu kuulub 26 pesulat
59 täisteenindusjaama ning üks mugavuspood Balti Jaamas
18 Circle K 1-2-3 automaatjaama

Teenindusjaamas on meile olulisim suurepärane teenindus ja aktiivne müügitöö. Me tahame seeläbi pakkuda kliendile enamat, kui ta oodata oskab, tahame pakkuda talle tõeliselt mõnusat vahepeatust!

Tule meile tööle kandideerides www.circlek.ee/tuletoole

Vaata rohkem