Värsked tööpakkumised

Personali- ja kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36636

Tööpakkumise number

36636

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:
·personali arvestuse korraldamine;
·TTK esindamine EV riigiasutustes juriidilistes küsimustes TTK juhatuse volituse alusel;
·TTK allüksuste juhtide nõustamine tööõigus- ja muudes juriidilistes küsimustes;
·personalialaste analüüside koostamine;
·protsesside kaardistamine, protsessikirjelduste koostamine ning ellurakendamine.

Nõudmised kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:
·kõrgem juriidiline haridus ( võib olla ka omandamisel) – bakalaureusekraadile või diplomiõppele vastav;
·arvutioskus – tekstitöötlus, tabelarvutus, soovitavalt algteadmised andmebaasidest;
·töökogemus ja/ või teadmised kvaliteedi- ja protsessi juhtimise alalt;
·täpsus, korrektsus.

Kasuks tuleb:
·töökogemus jaekaubanduses

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
Arenemisvõimalust

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2004
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2004
Brutopalk:
8000 EEK kuus

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 5 kauplust Konsumi kaubamärgi, 9 kauplust A ja O kaubamärgi all ning 5 lähikauplust ühtekokku üle 350 töötajaga. TTK tütarettevõte on TTK Kinnisvara OÜ, mis on kaubandus- ja vabaajakeskuse Eeden omanik ja arendaja. TTK on ETK liige.
TTK on pidevalt kasvav ettevõte, mis väärtustab stabiilset arengut. TTK käibemaht on viimase seitsme aastaga enam kui seitsmekordistunud. Seoses arengust tingitud juhtimisprotsesside uuendamisega pakume tööd