Värsked tööpakkumised

Personali- ja koolitusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175444

Tööpakkumise number

175444

Töö kirjeldus

Klienditeenindajate koolitamine
Koolitusprotsessi koordineerimine
Koolitus ja infomaterjalide koostamine, uuendamine
Töökvaliteedi hindamine ja kontroll
Töötajate värbamine ja valik
Personalialaste dokumentide koostamine

Nõudmised kandidaadile

Vajalik väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Väga hea vene keele oskus suhtlustasandil
Koolitamise ja/või mentori kogemus
Kõrgharidus
Kasuks tuleb klienditeenindajate koolitamise kogemus
MS Excel, MS Word, MS Outlook kasutamise oskus
Täpsus ja korrektsus
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Avatud, ausat, positiivset ja nooruslikku õhkkonda
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Nordic Skyline kõnekeskus teenindab kliente ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas. Lisaks infotelefonidele 1181 ja 6261111 teenindame koostööpartnerite kõnesid, kellele pakume kõnekäsitlusteenust. See teeb meie töö mitmekülgseks ja huvitavaks. Uute klientide saamiseks
vajame meeskonda professionaalset koolitajat, kes läbi pideva tagasiside ja koolituste tõstab klienditeenindajate töö kvaliteedi uutesse kõrgustesse. Tööd saab inimene, kes omab koolitajana kogemusi, on avatud meelega ja lahendustele orienteeritud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
18. märts 2009

Nordic Skylinel on telefoniteeninduse kogemus alates 1995. aastast. Oleme oma klientide hulgas hinnatud kui kvaliteetsed ja usaldusväärsed partnerid, pakkudes personaalset lähenemist, kiiret teenindust ja kasulikke lahendusi. Oma edu oleme saavutanud tänu töötajatele ja seatud eesmärkide saavutamisele.