Personali– ja koolitusjuht
Tööpakkumise number #755350
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Given Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

  • Personali värbamine ja personali projektides osalemine;
  • Personaliarvestuse pidamine;
  • Personali koolituse ja arendamise korraldamine;
  • Palgaaruande koostamine koostöös raamatupidajaga;
  • Sisemiste kommunikatsioonisüsteemide haldus;
  • Puhkuse planeerimine, arvestus ja kontroll koostöös raamatupidajaga;
  • Osalemine uutes ettevõtte projektides. Personali- ja koolitusjuht osaleb aktiivselt kaupluse avamise protsessis.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või erialane haridus (eelistatud personalijuhtimine / psühholoogia / äri / õigus);

  • Vähemalt 1-2-aastane praktiline kogemus personalijuhtimise alal (assistendina või spetsialistina);

  • Suurepärane ja korrektne eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea inglise keele oskus, vene keele oskus loetakse eeliseks;

  • Arvutiprogrammide tundmine;

  • Eesti Vabariigi seadusandluse tundmine, dokumentatsiooni vormistamise oskus;

  • Professionaalsus, empaatiavõime, koostöövõime;

  • Valmisoleks viibida erinevates Eesti regioonides, kuna ettevõtte kauplused asuvad üle Eesti.

  • Dünaamilist tööd kiiresti kasvavas ja mainekas ettevõttes;
  • Konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonisüsteemiga;
  • Töötaja soodustusi;
  • Võimalust teha vajadusel tööd kodukontoris;
  • Ametiauto võimalust või isikliku sõiduauto kompensatsiooni;
  • Liikuvat tööd;
  • Koos luua ettevõtte kasvuplaane ja anda oma panus ettevõtte arengusse.

Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#755350