Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137989

Personali- ja haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte personalitöö korraldamine: kaadriarvestus, värbamine, valik, koolitused, personaliarendamine, juhtide nõustamine;
  • ettevõtte haldustöö korraldamine: büroode ja esinduste haldustegevuse eest vastutamine, põhivara ja väikevahendite hankimine ning nende üle arvestuse pidamine, vajadusel remonttööde organiseerimine.

Ootused kandidaadile

  • häid personalitöö alaseid teadmisi
  • teadmisi ettevõtte haldustegevusest
  • laitmatut eesti keele oskust
  • inglise ja vene keele oskust suhtlemistasandil
  • koostööoskust ja head suhtlemisoskust
  • väga head organiseerimisoskust ja operatiivset otsustusvõimet

Ettevõte pakub

  • tööpanusele vastavaid palgatingimusi
  • enesetäiendamise võimalust erinevatel koolitustel
  • sõbralikku töökollektiivi
  • koostöökogemust rahvusvahelises ettevõtete grupis

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse tähtajalisena lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#137989

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud rahvusvahelisel kapitalil põhinev universaalne kahjukindlustusselts.

Vaata rohkem