Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297365

Personali ja asjaajamise osakonna asjaajamise talituse vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • võtab vastu, sorteerib, registreerib ning suunab Päästeametisse saabunud posti;
  • kontrollib elektrooniliselt ja paberkandjal väljasaadetava posti nõuetele vastavust;
  • valmistab nõupidamiste ruumid ette videokonverentside läbiviimiseks;
  • vastab Päästeameti üldtelefonile, annab üldinformatsiooni ning vajadusel suunab kõned edasi;
  • nõustab Päästeameti teenistujaid dokumendihalduse valdkonnas;
  • võtab vastu Päästeameti külalisi;
  • korraldab Päästeameti teenistujate ametitõendite tellimist ning peab nende üle arvestust.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eelnev töökogemus dokumendihalduse valdkonnas;
  • hea suhtlemisoskus;
  • valdkonda reguleeriva seadusandluse tundmine;
  • teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele oskus kõnes.

Kandidaadilt eeldame:
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • kohuse- ja vastutustunnet.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus avalikus teenistuses.

  • eneseteostusvõimalust ning võimalust osaleda valdkonna arengus;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda.

Lisainfo

  • lisaks CV-le palun esitada motiveeritud avaldus.
  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn.

Tööpakkumise number
#297365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist ja demineerimist.

Vaata rohkem