Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305504

Personali ja asjaajamise osakonna asjaajamise talituse juhataja (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib ja korraldab talituse tööd;
  • osaleb personali ja asjaajamise osakonna arengu- ja tegevuskavade väljatöötamisel sh koostab talituse tööplaani;
  • korraldab Päästeameti dokumendihaldussüsteemi arendamist, juurutamist ja haldamist;
  • arendab ja korraldab Päästeameti asjaajamist, dokumendi- ja arhiivihaldust;
  • vastutab volitatud eelarve eest;
  • korraldab talituse poolt osutatavate teenuste nõuetele vastavust ja kontrolli;
  • nõustab Päästeameti teenistujaid dokumendi- ja arhiivihalduse küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (eelistatult asjaajamise, dokumendihalduse või personalialane);
  • eelnev töökogemus dokumendihalduse valdkonnas;
  • valdkonda reguleeriva seadusandluse hea tundmine;
  • varasem juhtimiskogemus;
  • arvuti, sh teksti-ja tabeltöötlusprogrammide ning esitlusprogrammide hea kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Kandidaadilt eeldame:
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • võimet teha tööd pingeolukorras;
  • analüüsi- ja koostöövõimet.

Kasuks tuleb:
  • eelnev avalikus teenistuses töötamise kogemus;
  • dokumendihaldussüsteemi „Delta“ tundmine;
  • vene keele oskus.

  • võimalus panustada Päästeameti asjaajamise ja dokumendihalduse arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat ja toetavat meeskonda;
  • toredaid ühisüritusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskohaga;
  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn.

  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#305504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem