Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70419

Personali- ja asjaajamisbüroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- personalialase dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid;
- personaliarvestuse pidamine; aruandluse koostamine
- osalemine töötajate koolitus -ja motivatsiooniprotsessides;
- juhtide ja töötajate nõustamine tööseadusandluse alastes küsimustes

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus ja/või vähemalt 2-aastane töökogemus personalitöö valdkonnas;
- tööseadusandluse hea tundmine;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel;
- täpsus, süstemaatilisus, analüüsi- ning otsustusvõime

Ettevõte pakub

- huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
- meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- erialast täienduskoolitust

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järvel

Tööpakkumise number
#70419