Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37820

Personali- ja administratiivjaoskonna staabiohvitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Staabiohvitseri töövaldkonnaks on kaadrikaitseväelaste personalidokumentatsiooni (sh koolitus, atesteerimine) vormistamise ja haldamise korraldamine ning personali- ja administratiivjaoskonna (5 ametikohta personalitöö valdkonnas ja 4 ametikohta kantseleis) juhtimine juhataja äraolekul.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • kõrgharidust
  • ohvitseri auastet
  • eesti ja inglise keele oskust
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskust, sh teksti- ja tabeltöötluse ning andmebaaside kasutamise oskust
  • valmisolekut ja huvi enesetäiendamiseks
  • head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust

Kasuks tuleb:
  • personalitöö alane töökogemus ja/või täiendkoolitus ning juhtimiskogemus
  • tööseadusandluse, avaliku teenistuse seaduse ja/või kaitseväeteenistuse seaduse hea tundmine
  • personaliarvestusprogrammi PERSONA ja/või raamatupidamisprogrammi VERP ja/või dokumendihaldussüsteemi Postipoiss kasutamise kogemus
  • riigisaladuse töötlemise loa omamine

  • huvitavat, väljakutseterikast ja pingelist tööd noores ja arenevas meeskonnas
  • arenguvõimalusi erialal ja ametialast täiendõpet
  • stabiilset teenistussuhet ja kaitseväeteenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#37820