Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324210

Personali assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personaliga seotud dokumentatsiooni koostamine ja haldamine;
  • personaliarvestusprogrammi haldamine;
  • efektiivne asjaajamine ja kontoritöö organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Sul on erialane haridus või töökogemus personalitöö valdkonnas
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • suhtlemisjulgus, koostöövalmidus, abivalmidus.

Ettevõte pakub

  • toetavat ja nooruslikku meeskonda
  • kaasaegset rahvusvahelist töökeskkonda
  • huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#324210

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2013
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

EURO WORK OÜ

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem