Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219810

Perrooniteenindaja (õhusõidukite parkimine ja teenindamine)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Õhusõiduki juhatamine parkimiskohta, vajadusel õhusõiduki pukseerimine;
- Õhusõiduki meeskonna transport;
- Isikute ja transpordivahendite eskortimine lennuliiklus alas;
- Opereerimine õhusõidukit teenindava tehnikaga;
- Jäätõrje teostamine õhusõidukile enne väljalendu.

Ootused kandidaadile

- Keskharidus;
- Soovitavalt sõjaline keskharidus (vanemallohvitser);
- Eesti keele valdamine ning inglise keel suhtlustasandil;
- Kohusetunne, täpsus, otsustus- ja vastutusvõime; pingetaluvus ning stabiilsus, oskus efektiivselt kasutada aega;
- Algatusvõime, loovus ning suhtlemisoskus, sealhulgas oskus teha koostööd;
- Valmisolek teenistuskohustuste täitmiseks kriisipiirkonnas (missioonid);
- B-, C- kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu;
- Arvuti kasutamise oskus: Word, Excel ja Internet Explorer.

Kasuks tuleb:

- Eelnev töökogemus lennunduses;
- Sidetehnika kasutamise oskus;
- E- ja D- kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu;
- Muud ametikohal kasukstulevad kutse-, eri- ja ametialased teadmised ning oskused.

Ettevõte pakub

- Perspektiivikat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
- Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat;
- Stabiilset palka;
- Erialast taseme- ja täiendkoolitust;
- Erinevaid karjäärivõimalusi;
- Põhipuhkust 35 kalendripäeva, lisandub staažipuhkus;
- Tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (kaitseväe pension jne);
- Tasuta sportimisvõimalusi;
- Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist;
- Töökaaslasteks oma ala professionaalid.

Lisainfo

Asukoht: Harjumaa, Vasalemma vald, Ämari.
Kaadrikaitseväelaste teenistuse tasustamine: https://www.riigiteataja.ee/akt/13197878

Tööpakkumise number
#219810

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K6, lisandub palgamäära diferentseerimine tulenevalt kvalifikatsioonist

Lennubaas on 1997. aastal loodud Õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Lennubaasi territooriumil asub Ämari lennuväli. Asutuse tegevusaladeks on lennutaktikaline treening, lennujuhtimine, meteoroloogiateenistus ja õhusõidukite hooldus. Aastaks 2012 ehitatakse Ämaris välja minimaalnõuetele vastav vastuvõtva maa toetusega HNS (Host Nation Support) tertsiaarlennuväli, mis võimaldaks transpordilennukite vastuvõtmist ja kauba käitlemist.

Vaata rohkem