https://www.cvkeskus.ee/708863

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708863
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Performance Marketing Specialist / Digiturunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv värbamistehnoloogia ettevõte ja suurima külastatavusega tööportaal CVKeskus.ee otsib oma meeskonda digiturunduse spetsialisti (Performance Marketing Specialist).

 

Anna endast julgelt märku, kui soovid panna oma analüütilised turundusoskused tõeliselt proovile ja võtta vastu väljakutse viia kokku sobivad tööpakkumised sobivate inimestega ehk muuta tööotsingud Eestis lihtsamaks kui eales varem!

 

Sinu peamised ülesanded:

 • Lood uusi ja optimeerid olemasolevaid Google Ads kampaaniaid (sh märksõnade CPC tasemete määramine, kvaliteediskoori jälgimine, reklaami positsiooni jälgimine, negatiivsete ja positiivsete märksõnade haldamine, reklaamide tekstide kirjutamine ja uuendamine, reklaamlaienduste (Extensions) kirjutamine / optimeerimine).
 • Haldad ka kõiki teisi Pay-Per-Click kampaaniaid erinevatel reklaamplatvormidel (Adform, Criteo) ja viid läbi A/B teste.
 • Analüüsid põhjalikult digikampaaniate peamisi tulemusi ja koostad iganädalasi ülevaateid.


Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda suurepäraste analüütiliste oskustega turundusspetsialisti, kes mõistaks numbreid ja nendevahelisi seoseid.

 

Ideaalne kandidaat:

 • Oled tulemustele orienteeritud digiturunduse spetsialist ja harjunud analüüsima CPC, CPA, CR, CTR, CPM turundusmõõdikuid ning neist järeldusi tegema.
 • Oled kogenud nii Google Analytics’i kui ka Google Ads’i kasutaja, kus oled hallanud kampaaniaid suurusjärgus vähemalt 5000 € kuus ühe toote/teenuse kohta.
 • Sul on head tekstiloome oskused, sest oskus õigeid eestikeelseid sõnu ritta seada on reklaamide optimeerimisel hädavajalik.
 • Oskad suhtlustasandil inglise keelt, kuna töötame mitmekeelses meeskonnas ja enamus hallatavatest reklaamplatvormidest on ingliskeelsed.
 • Oled iseseisev ja valmis haarama initsiatiivi uute kampaaniate loomisel, et saavutada oma turunduseesmärke.
 • Oled huvitatud digiturunduse trendidest – hoiad end kursis uute tehnoloogiate ning reklaamvõtetega.
 • Kasuks tulevad ka kogemused eCommerce platvormide turundamisel.


Ettevõte pakub

 • Rohkelt turundusalaseid väljakutseid ja põnevat tööd, mis paneb Sinu analüütilised turundusoskused tõeliselt proovile.
 • Tähendusrikast tööd, mis aitab Eesti inimestel liikuda oma soovitud töökohtade suunas.
 • Konkurentsivõimelist töötasu, mille suurust saad ka ise oma tööga mõjutada.
 • Sind ümbritseb tipptegijatest meeskond alates IT- ja turundusvaldkonnast kuni värbamise ja müügini. Veelgi enam, oled kursis meie valdkonnas toimuvaga nii Baltikumis kui Saksamaal või Šveitsis, mis aitab Sul turundajana veelgi edasi areneda.


Küsi julgelt lisainfot telefonil +372 521 3846,
CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Kristel Kleinot


Tööpakkumise number
#708863
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Performance Marketing Specialist / Digiturunduse spetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!