Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671128

Perevanema abiline

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:

Lapsele tema põhivajaduste rahuldamiseks peresarnaste elutingimuste võimaldamine ning turvalise ja arenguks soodsa elukeskkonna loomine koostöös perevanemaga. Asendushooldusteenuse osutamisel perekodus (asukoht Kehras) perevanema abistamine igapäevatoimingutes:

  • perevanema töö toetamine;
  • laste turvalisuse jälgimine;
  • menüüde koostamine ja söögi valmistamine;
  • vajadusel ruumide koristamine, puhtuse tagamine ja pesupesemine;
  • vajadusel laste saatmine spetsialistide vastuvõttudel või muudel kohtumistel ja üritustel.

Ootused kandidaadile

    • oled täisealine,
    • oled vähemalt keskharidusega,
    • Sul on lastega töötamiseks vajalikud isikuomadused,
    • vastad lastekaitseseaduse §-s 20 sätestatud nõuetele.

Kasuks tuleb Sinu:

    • varasem töökogemus erinevas vanuses ja/või erivajadustega lastega;
    • isiklikud omadused: empaatiavõime, tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, otsustusvõime,
    • vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime;
    • väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus;
    • väga hea eesti keele oskus;
    • valmisolek paindlikuks tööajaks, tööks graafiku alusel või vajaduse ilmnemisel.

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel;
  • vajadusel elamispinda tööl olemise perioodil;
  • osaajalist töökohta;
  • töö graafiku alusel, sh nädalavahetustel;
  • 28 kalendripäeva põhipuhkust.

Konkursil osalemiseks tuleb Sul esitada elulookirjeldus, haridust tõendavate dokumentide koopiad läbi CV-keskuse (www.cvkeskus.ee) hiljemalt 5.novembriks 2020.

Tööle asumine: esimesel võimalusel.

Kontaktisik: Kai Viirmann, tel 53328474; 602 0048.

Tööpakkumise number
#671128

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem