Perevanem ja perevanema abiline
Tööpakkumise number #810863

1
SOS Lasteküla Eesti Ühing
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Sa korraldad 4-6 lapse igapäevaelu luues neile turvalise, toetava ja positiivse koduse kasvukeskkonna.

  • Sa tõesti hoolid lastest, sul on nendega tegelemiseks sobilikud isikuomadused ning tugev tahe pühenduda ja panustada vanemliku hooleta jäänud laste arengusse.

  • Sul on võimalik valida, kas elad koos lastega väljaspool küla omaette uuel elamispinnal (Harjumaal) või meie lastekülades asuvates perekodudes.

  • Oled perevanemana valmis elama lastekülas asuvas perekodus 20 päeva või abilisena 10 päeva kuus.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus ja oled vähemalt 25-aastane.

  • Kasuks tulevad eelnevad (töö)kogemused laste ja noortega ning juhiloa olemasolu.

  • Sa usud, et headuse, hoolivuse ja järjepidevusega on võimalik väikeste sammudega saavutada olulisi muutusi.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • tähenduslikku tööd ja stabiilset töösuhet meie erinevates lastekülades Harjumaal, Raplamaal või Ida-Virumaal või väljaspool lasteküla asuvas kaasaegsel elamispinnal Harjumaal;
  • toimetulekut toetavaid mitmekülgseid koolitus- ja arenguvõimalusi ning professionaalset tugimeeskonda;
  • supervisiooni ja psühholoogi teenust;
  • tervise- ja spordikulude toetust Stebby keskkonnas 100 eurot kvartalis;
  • elukindlustust, transporditoetust, ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#810863

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
1. september 2022
Perevanem ja perevanema abiline Perevanem ja perevanema abiline

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TEGEVUSJUHENDAJA Tallinna Lastekodu
5 päeva jäänud
TEGEVUSJUHENDAJA Tallinna Lastekodu • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
KÕNEARENDUSE ÕPETAJA Saku lasteaed Terake
KÕNEARENDUSE ÕPETAJA Saku lasteaed Terake • Harjumaa
Saku
5 p. tagasi
TEGEVUSJUHENDAJA-MEISTER MERIMETSA TEE 3 ÜKSUSESSE HOOLEKANDETEENUSED AS
Alates 1350 €/kuus
5 p. tagasi
TEGEVUSJUHENDAJA-MEISTER MERIMETSA TEE 3 ÜKSUSESSE HOOLEKANDETEENUSED AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TEGEVUSJUHENDAJA PALDISKI TEENUSÜKSUSESSE HOOLEKANDETEENUSED AS
Alates 1160 €/kuus
TEGEVUSJUHENDAJA PALDISKI TEENUSÜKSUSESSE HOOLEKANDETEENUSED AS • Harjumaa
Paldiski
TUGIISIK Tallinna Perekeskus
Alates 7 €/tunnis
TUGIISIK Tallinna Perekeskus • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki