Värsked tööpakkumised

Perevanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422465

Tööpakkumise number

422465

Töö kirjeldus

Perevanema ülesandeks on suunata ja toetada asenduskodus kasvavaid lapsi ning pakkuda neile igakülgset hoolitsust.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

Säravaid silmi;

Positiivset minapilti;

Julgust eksida, olla paindlik;

Soovi muutuda ja õppida üheskoos lastega;

Head suhtlemisoskust ning iseseisvust;

Valmisolekut viibida tööl 7 päeva järjest!
Tööaeg: 7päeva tööl, 7 päeva vaba

Kasuks tuleb:

Vähemalt keskharidus/keskeriharidus, parim kui oled omandamas või juba omandanud kõrghariduse sotsiaaltöö või pedagoogika valdkonnas;

Juhilubade olemasolu;

Varasem töökogemus laste/noortega;

Omalt poolt pakume pidevalt arenevat töökeskkonda ja regulaarset supervisiooniprotsessis osalemise võimalust.

Sõbralikku töökollektiivi ning järjepidevat koolitus­ ja eneseteostusvõimalusi koos vaheldusrikka tööajaga.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus 2015infor2