Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #422465

Perevanem

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Perevanema ülesandeks on suunata ja toetada asenduskodus kasvavaid lapsi ning pakkuda neile igakülgset hoolitsust.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

Säravaid silmi;

Positiivset minapilti;

Julgust eksida, olla paindlik;

Soovi muutuda ja õppida üheskoos lastega;

Head suhtlemisoskust ning iseseisvust;

Valmisolekut viibida tööl 7 päeva järjest!
Tööaeg: 7päeva tööl, 7 päeva vaba

Kasuks tuleb:

Vähemalt keskharidus/keskeriharidus, parim kui oled omandamas või juba omandanud kõrghariduse sotsiaaltöö või pedagoogika valdkonnas;

Juhilubade olemasolu;

Varasem töökogemus laste/noortega;

Omalt poolt pakume pidevalt arenevat töökeskkonda ja regulaarset supervisiooniprotsessis osalemise võimalust.

Sõbralikku töökollektiivi ning järjepidevat koolitus­ ja eneseteostusvõimalusi koos vaheldusrikka tööajaga.

Tööpakkumise number
#422465

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus 2015infor2

Vaata rohkem

Perevanem