Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462448

Pereõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Otsime oma kollektiivi pereõde , kes osutab õendusabiteenust iseseisvalt või koos perearstiga.

*Tööülesanneteks on kõikidest vanusegruppidest patsientide vastuvõtt, läbivaatus, nõustamine, juhendamine ja dokumenteerimine.

*Vajadusel konsulteerib telefoni teel, nõustab ägeda haigestumise ja krooniliste haiguste korral.

*Teostab protseduure.

*Vajadusel teeb koduvisiite.

Ootused kandidaadile

* Õendusalane haridus või õenduseriala lõpetamisel

* Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasemel

* Hea suhtlemis-ja meeskonnatöö oskus

* Kohusetundlikkus ja vastutusvõime

*Hea pingetaluvus ja otsustusvõime

*Algatusvõime ja soov ennast erialaliselt täiendada

* Arvuti kasutamine tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

*Huvitavat ja mitmekülgset tööd

* Toetavaid kolleege ja sõbralikku töökeskkonda

* Tööalaseid täienduskoolitusi

*Konkurentsivõimelist palka ja paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#462448
Pereõde