Värsked tööpakkumised

Pereõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126848

Tööpakkumise number

126848

Töö kirjeldus

* Perearsti abistamine patsientide vastuvõttudel
* Pereõe õendus-hooldus toimingute tegemine
* Patsientidele koduvisiitide tegemine

Nõudmised kandidaadile

* õe kutse
* kehtiv registritõend
* eesti keele oskus vähemalt kesktasemel
* B-kategooria juhilubade ja soovitavalt auto olemasolu

Ettevõte pakub

* stabiilset töökeskkonda
* konkurentsivõimelist töötasu
* ametialast väljaõpet

Lisainfo

Töökoht asub Tartust 30 km kaugusel. Võib töötada ka osalise koormusega. Hea oleks kui kandidaadile meeldib maainimestega suhtlemine ja töötamine maa kohas.

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.