Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215586

Perenaine

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
puhastusvahendite- ja pesulao arvestuse pidamine;
külalistemaja korrashoidmine;
puhastusteenindustöö büroos ja tootmises.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on töökas ja aus,
kasuks tuleb töökogemus perenaisena.
Eeldame puhastusteenindaja kutsetunnistust ja töökogemust,
või kodumajandusalast ettevalmistust.
Soovitav on soome või inglisekeelne suhtlusoskus.

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta puhtust armastavale ja
töökale naisterahvale.

Lisainfo

Töökoht sobib Rapla või Alu lähiümbruses elavale inimesele.
Palume saata CV 8-daks jaanuariks 2011.

Tööpakkumise number
#215586

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

Saarioinen Eesti OÜ on põhjamaade suurima valmistoite tootva kontserni Saarioinen OY tütarettevõte Eestis, mille käive 2009 a oli 95 miljonit krooni ning kus töötab üle 130 inimese. Toodame laias valikus valmistoite Läänemere regiooni tarbeks.

Vaata rohkem

Perenaine