Värsked tööpakkumised

Perenaine

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121854

Tööpakkumise number

121854

Töö kirjeldus

Otsime 50 km Tallinnast avatavasse koolitus- ja turismikeskusesse perenaist, kes koha peal tegeleks kogu kompleksi majandamise ning klientide teenindamisega. Töö tähendab nii klientidele ruumide näitamist, klientidega suhtlemist, kohvi ja lõunapauside pakkumist kui ruumide korrashoidu. Võimalus elada koha peal. Sobib ka perele.

Nõudmised kandidaadile

Keskuse perenaine peab olema avatud suhtleja, korrektne ja hea klienditeenindaja. Autokasutamise võimalus tuleb kasuks. Ta peab oskama süüa teha ning kohvi serveerida. Loov mõtlemine ja võõrkeeleoskus on kindlasti boonuseks.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd, elamispinda avatavas keskuses; iseseisvust ja arenguvõimalusi, koolitusi ja võimalusi oma häid ideid rakendada.

Lisainfo

Loodav kvaliteetne koolitus- turismi- ja kultuurikeskus on kindlasti heaks väljakutseks midagi ise üles ehitada, saada põnevaid kogemusi ning mitterutiinset tööd.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. september 2007

Kiirestiarenev koolitus- ja arendusfirma, mis lisaks mitmesuguste koolituste organiseerimisele on arendamas uut koolitus- ja turismikeskust Harjumaal Kuusalu vallas.